BİZ KİMİZ

            Hidroçağ-Metal Paslanmaz Çelik 01/04/2004 yılında Ankara-Ostim’de faaliyetine başlamıştır. Daima şeffaf ve uygun fiyat prensibi ile paslanmaz malzeme ihtiyacı olan gıda ve diğer sektörlere paslanmaz malzeme tedarikçisi olarak ticari faaliyetini müşteri memnuniyeti ve güven odaklı olarak sürdürmekte olup geniş paslanmaz kalite ve çeşitliliğine sahiptir.

            2017 yılında yeniden yapılanmaya gidilerek makine imalatı, revizyonu, tasarım ve mühendisliği amaçlı Hidroçağ-Metal Makine Tasarım İthalat İhracat Limited Şirketi firması kurulmuştur. İlkeli, güvenilir ve girişimci yapısı çerçevesinde en kaliteli ve ergonomik çözümleri kapsayan hizmet anlayışı ile faaliyetini sürdürmektedir.

            Deneyimli kadrosu ile gıda, içecek ve gazlı-gazsız ürün ve viskoz ürünlerin şişeleme sektöründe hizmet veren kuruluşların teknik talep ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten Hidroçağ-Metal Makine Tasarım İthalat İhracat Limited Şirketi yüksek bilgi altyapısı gerektiren  projelerde yer almakta ve tam otomasyonlu gıda makineleri imalatı, elektrikli ve avara konveyör imalatları yapmaktadır.

            İçecek ve meşrubat sektöründe rotary-lineer dolum, kapaklama, etiketleme makineleri, konveyör, karıştırma ve dinlendirme tankları imalatlarını yapan firmamız, hali hazırda kurulu ve çalışan, ancak teknik sorunlar yaşayan üretim hatlarınızın bakım, onarım veya tam ve kısmi revizyon işlerini yapmakta olup, bu sektörde eksikliği şiddetle hissedilen teknik sorunların çözümünde müşteri memnuniyeti odaklı yapılandırılmıştır. Her türlü hatlarınızın verimli bakım ve revizyonları için kurumsal servis garantisi sunmaktadır.

            Gıda ve içecek sektörü teknolojisi uzmanlık ve altyapı gerektirmektedir. Bu bilinç çerçevesinde firmamız proje ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Sektörde bugüne kadar sorunlarına deneme, yanılma yöntemi ile çözüm arayan çoğu kuruluş, bu süreçte uğradıkları para ve zaman kayıplarını önleyememişlerdir. Sorunlarına günlük değil, kalıcı çözümleri talepleriniz doğrultusunda bulmak ve gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Bu sebeple müşterilerimiz ile profesyonel anlamda uzun vadeli güvene dayalı çalışmalar yapmaya özen göstermekteyiz.

MİSYONUMUZ

            Sürekli gelişen bilim ve teknoloji ışığında mühendisliğin tüm imkanlarından faydalanarak sorunlara günlük değil kalıcı çözümler sunmak, güvenilir ve girişimci yapısıyla müşterilerimizi en kaliteli çözümlerle buluşturmaktır.

VİZYONUMUZ

            Öğrenmeye açık kadrosu ile durmaksızın gelişerek, yeni teknolojileri çözümlerimizle entegre hale getirmektir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını verimliliği ve optimizasyonu göz önüne alarak en ideal şekilde gidermektir.